Bajkoř v novém provedení!

Autor: Pavel Zubek <zubek.pavel(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 22. 04. 2008

Momentálně si prohlížíte již téměř konečnou podobu nového Bajkoře na nové doméně .cz

Redakce Bajkoře přešla na nový administrační styl tohoto webu, který vám přináší i služby, po kterých čtenáři volali.V první řadě se po zaregistrování se na Bajkoře, můžete získávat mailem veškeré novinky, které na Bajkoři vycházejí. Pak si můžete ke každému článku napsat svůj komentář, což chybělo věrným čtenářům, kteří chtěli okamžitě a trefně komentovat či poupravit informace v článku. Na tomto serveru také dojde ke změně Galérie, kde budete také moci přidávat pod jednotlivé snímky komentáře a dokonce je hodnotit známkou jako ve škole od jedničky(nejlepší) až po pětku(šunt). Dále budete moci konkrétní článek okamžitě přeposlat přátelům, na toto přeposílání jsem měl v redakci také hodně žádostí, tak doufám, že se bude tento způsob líbit a že se osvědčí. Konkrétní články si také budete moci vytisknout v tiskovém stylu, stačí pod článkem kliknout na ikonku zápisníčku. Na Bajkoři nebudou také chybět ankety, kde budetet moci vyjádřit jednoduše své názory na danou otázku. Na titulní stránce najdete i nejčtenější články a udělat si tak i jakýsi obrázek o čtenářích Bajkoře, co se jim asi nejvíce líbí na tomto serveru. Velice důležitou funkcí bude i vyhledávání na webu, doufám, že tato funkce bude fungovat tak, jak má a vy s ní budete spokojeni!

Další zajímavostí administračního systému je i možnost rozšíření redakčního týmu o nové redaktory, kteří by chtěli přispívat svými články, krátkými informacemi nebo pozvánkami na zajímavé akce. Po kontaktování  , vám budu moci poskytnout redaktorská práva a vy sami se po přihlášení se do systému můžete starat a aktualizaci Bajkoře!

Doufám, že se brzy naučíte orientovat na těchto nových stránkách a že si je oblíbite a možná i doporučíte svým přátelům!

Na konec musím poděkovat webmasterovi Lukáši Novotnému a jeho příteli Tomperysovi, kteří dali tvář a styl těmto stránkám a samozřejmě Kabelové TV Třinec, která poskytla webový prostor a veškeré databáze pro tento web zdarma!

Těším se na vaší další návštěvu a aktivní přístup k dění na Bajkoři. Pavel Zubek