Za poznáním do Indie

Autor: Pavel Zubek <zubek.pavel(at)seznam.cz>, Téma: Speciál, Vydáno dne: 19. 07. 2010

Indie, země tolik obdivována a zároveň zatracovaná. Země obrovských rozdílů, jak přírodních, klimatických, tak i sociálních. Země, kde Včera ani Zítra neexistuje! Země, kde platí jen Dnes!Země, která již s největší pravděpodobností předběhla Čínu v počtu obyvatel a stala se nejlidnatější. Tato země láká cestovatele, fotografy či filmaře již od pradávna. Podívejte se na fotoreportáž od Radka Hecska, který se do Indie vydal vlastně už z Turecka po svých.....

Ahoj Pavle,
jedna má známá se mě furt ptala, jaká  ta Indoška vlastně je a když jsem ji stále odpovídal, že super,tak jsem se rozhodl ji poslat odkaz na články, ze kterých jsem já čerpal info a pár komentářů. A pod každým článkem je i diskuze,která je také zajímavá.

http://www.hedvabnastezka.cz/cestopisy/indie

A co mohu já sám za sebe říct,myslet si že to jsou jen černé svině je nanejvýš zavádějící pohled nás Evropanů neznajíc okolnosti! Pro příklad uvedu pár komentářů z této stránky, s kterýma na 100% souhlasím!:
 
„INDIE SE NEDA POPSAT,TA SE MUSI ZAZIT,PROSTE TY ZAZITKY JSOU NEPRENOSITELNE VE FOTOGRAFII.“
 
 „Například smrad v New Delhi a Agře je něco tak neuvěřitelnýho, že se to prostě nedá zdokumentovat či popsat!“            
 
 PAVLE, VĚŘ MI, OPRAVDU SE TO NEDÁ POPSAT  ! ! ! !

 INDII BUĎ ČLOVĚK MILUJE NEBO NENÁVIDÍ! JÁ JSEM TEN PRVNÍ PŘÍPAD. ALE TO ASI TĚŽKO VYSVĚTLÍM NĚKOMU KDO TAM NEBYL. MUSÍŠ JET SE MNOU!
To je můj osobní názor.
Radek
autor: Radek Hecsko
odkazy na galérie:
Turecko
Severní Turecko a Grůzie
Indie+ Delhi + Jih
Haridware+Risikes+Harki-dun Valley
Shimla+ Sever
Spiti valley+Dharamsala
Kasmir+Ladhak