Cyklisté soutěží ve Velké zimní fotosoutěži vinařských stezek a cyklistické certifikace

Autor: Pavel Zubek <zubek.pavel(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Zdroj: www.cyklistevitani.cz, Vydáno dne: 31. 01. 2013

Brno (31. ledna 2012) – Nadace Partnerství odstartovala Velkou zimní cyklistickou fotosoutěž, ze které vzejdou fotografie na titulní strany dvou tiskovin – Kalendář akcí Moravských vinařských stezek a katalog certifikovaných zařízení Cyklisté vítáni. „Chceme dát možnost všem cyklistům pochlubit se svými úlovky z výletů po vinařských stezkách nebo návštěv certifikovaných hotelů, restaurací, kempů či turistických cílů. Navíc prvních pět fotek v obou kategoriích s nejvyšším počtem hlasů od nás získá některou z cen,“ říká koordinátor certifikace Cyklisté vítáni, Petr Kazda z Nadace Partnerství.

„Lákadlem pro soutěžící jsou nejenom ceny, ale také to, že vítězné fotografie ozdobí titulní strany našich dvou tiskovin, které budeme vydávat v březnu,“ doplňuje Kazda s tím, že Kalendář akcí vyjde v nákladu 15.000 ks a katalog Cyklisté vítáni 5.000 ks.
Fotosoutěž je otevřena široké veřejnosti a každý soutěžící může až do 17. února přihlašovat to nejlepší ze svého fotoarchivu, a to buď na stránkách vinarske.stezky.cz/Fotosoutez nebo cyklistevitani.cz/Fotosoutez. Následně porota vybere 50 nejlepších fotek a o vítězi pak rozhodně veřejné hlasování, které proběhne od 20. února do 10. března.
„Výherci soutěže získají kromě zveřejnění své fotky na titulní straně tiskoviny také poukaz na ubytování pro 2 osoby na dvě noci v hotelu Panská Lícha nebo ve Westernovém městečku Boskovice. Soutěžící na 2.-5. místě pak obdrží dres Moravských vinařských stezek nebo dres Cyklisté vítáni a Průvodce sklepními uličkami jižní Moravy nebo sadu map,“ vysvětluje Kazda.
Fotosoutěž je první z aktivit, které Nadace Partnerství v oblasti cykloturistiky chystá tento rok. Mimo to se totiž uskuteční například druhý ročník seriálu cykloturistických akcí na Moravských vinařských stezkách s názvem Krajem vína. „První z akcí seriálu Krajem vína chystáme na květen, kdy se uskuteční Májové putování Modrými horami a okolím na Velkopavlovicku,“ doplňuje Luboš Kala, koordinátor Moravských vinařských stezek.
 
Kontakt:
Luboš Kala, koordinátor Moravských vinařských stezek, e-mail: lubos.kala@nap.cz, tel: 515 903 119, 777 184 172
Petr Kazda, koordinátor certifikace Cyklisté vítáni, e-mail: petr.kazda@nap.cz, tel.: 515 903 118, 736 676 588
Martin Gillár, PR a komunikace, e-mail: martin.gillar@nap.cz, tel.: 515 903 122, 775 958 907
 
Více informací hledejte na http://vinarske.stezky.cz/Fotosoutez nebo na www.cyklistevitani.cz/Fotosoutez
PRAVIDLA FOTOSOUTĚŽE
Jak se zúčastnit fotosoutěže?
Na webu www.stezky.cz nebo www.cyklistevitani.cz v sekci „Fotosoutěž“ můžete do každé kategorie přihlásit/nahrát až tři své fotografie z vinařských stezek nebo zařízení Cyklisté vítáni. Tyto fotografie musí mít minimální rozlišení 1600 x 1200 px a mohou být orientovány na výšku i na šířku. Současně je nezbytné vyplnit kontakt, abychom Vám mohli dát vědět v případě postupu do finále a výhry.
Co můžu vyhrát?
Ceny v kategorii Moravské vinařské stezky
1. místo (fotografie s nejvyšším počtem hlasů) – Ubytování na 2 noci pro 2 osoby v
hotelu Panská Lícha Brno + zveřejnění fotografie na titulní straně Kalendáře akcí na vinařských stezkách 2013
2. – 5. místo (fotografie s 2. - 5. nejvyšším počtem hlasů) – dres Moravských vinařských stezek + Průvodce sklepními uličkami jižní Moravy

Ceny v kategorii Cyklisté vítáni
1. místo (fotografie s nejvyšším počtem hlasů) – Ubytování na 2 noci pro 2 osoby ve
Westernovém městečku Boskovice + zveřejnění fotografie na titulní straně Katalogu Cyklisté vítáni 2013
2. - 5. místo (fotografie s 2. - 5. nejvyšším počtem hlasů) – dres Cyklisté vítáni + sada map Greenways (Labská stezka, Moravské vinařské stezky, Greenway Praha-Vídeň).
Jak fotosoutěž proběhne?
Od pondělí 28. 1. 2013 (0:00 hod) do neděle 17. 2. 2013 (23:59 hod) budete mít možnost na webu www.stezky.cz nebo www.cyklistevitani.cz přihlásit/nahrát své fotografie do jednotlivých kategorií.
Následně vybere tým Greenways
Nadace Partnerství celkem 50 nejlepších fotek, které postoupí do veřejného hlasování.

Veřejné hlasování odstartuje ve středu 20. 2. 2013 (0:00 hod) a skončí v neděli 10. 3. 2013 (23:59 hod) a v rámci něj budou o vítězích rozhodovat hlasováním návštěvníci webů
www.stezky.cz a www.cyklistevitani.cz. Pět fotografií s nejvyšším počtem hlasů získá některou z cen. Fotografie s nejvyšším počtem hlasů v jednotlivých kategoriích budou uveřejněny na titulní straně Kalendáře akcí na vinařských stezkách 2013, resp. Katalogu zařízení Cyklisté vítáni 2013.
autor: Kateřina Urbanová
PR a komunikace | Communication