SERIÁL VÝLETŮ KRAJEM VÍNA 2015

Autor: Pavel Zubek <zubek.pavel(at)seznam.cz>, Téma: Cykloturistika, Vydáno dne: 06. 02. 2015

Bajkoř.cz již několik let spolupracuje se serverem Moravské vinařské stezky a vždy začátkem roku připraví několik pozvánek na různé akce, které Nadace Partnerství připravuje. I letos se bude měsíc před jednotlivou akcí na Bajkoři publikovat pozvánka s měsíčním předstihem, aby se zájemci mohli na výlet náležitě připravit.

logoSeriál výletů s názvem Krajem vína vám v roce 2015 už počtvrté nabídne to nejlepší z vinařské cykloturistiky, a postupně vás během roku zavede do všech vinařských regionů jižní Moravy. Objevíte krásu sluncem zalité krajiny, zažijete přátelskou atmosféru při setkání s vinaři a odhalíte tajemství vína přímo ve sklepech a sklepních uličkách. Poznejte s námi Moravské vinařské stezky ze sedla kola nebo jen tak pěšky - letos můžete VYBÍRAT Z 12 VÝLETŮ!
Každá z akcí vám nabídne jeden nebo více okruhů, ze kterých si vyberou jak sportovní cyklisté, tak méně zkušení nebo rodiče s dětmi. Na trasách jsou připraveny zastávky ve vinných sklepech nebo na atraktivních památkách. V cíli výletů budete odevzdáním soutěžního pasu zařazeni do slosování o vína z regionu a cyklodoplňky Moravských vinařských stezek.

více info:

Pořadatel: Nadace Partnerství
Kontaktní údaje:  Eva Kvapilová, eva.kvapilova@nap.cz, 608 337 137
Vstupné na akce 100 Kč (platí se na místě, zahrnuje startovní pas, skleničku a nosičku na víno, registrace dopředu není třeba)
зеленый кофе для похудения

http://vinarske.stezky.cz/Akce/Krajem-vina-2015.aspx